Shtepi me qera ne Peje dy kate me nga 3 dhoma dh..

Shitet nga: lumi 16 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Pejë
jepen dy banesa te mobilume, njeri kat posedon.100m ..2dhoma me sallon dhe kuzhin, banjo ballkon .ndersa kati tjeter posedon.80m dy dhoma,giumi dhoma e ndejes me kuzhin koridr dhe banjo.banesat ipen ose dy katet komplet ose njerin kat.eshte e mundshme edhe per afat me te gjat . Shtepia gjinden ne lagjen puhovc rruga Leke Dukagjini afer spitalit.Po ashtu ipet me qera edhe lokali i pershtatshem per qdo veprimtari.posedon 50m2.

Nr. per kontaktim 049553259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim