banes ne qender te pejes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: beki 11 Gsh 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banes ne qender te pejes afer restoran coctel banesa ka 80 m2 bodrum6m2 garazh 40m2 si dhe nje lokal 12 m2 i cili eshte dhen me qira banesa eshte tersisht e renovuar gjindet ne katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim