shes banesen

Shitet nga: privat 04 Tet 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Pejë
shes banesen afer kekut ne peje banesa posedon 52 metra katror ka garazhden dhe shupen kati 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim