shitet banesa 86 m2 peje fidanishte U SHIT FLM

Shitet nga: Eduardo 14 Shk 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon dy banjo dy ballkona është punuar me standarte evropiane posedon lift dhe qasje ne shume sherbime jetike per jete banesa gjindet ne katin e parë. Jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim