shitet banesa me 82m2 ne ndertesen ELSA Peje

Shitet nga: Mavraj 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Pejë
banesa me stil evropian dhe e gatshme per banim ku ka 82m2 qe posedon dy dhoma te gjumit nje dhom pritje ,kuzhin,trepesari,banjo dhe ekstra wc .Banesa eshte e shtruar me parket gjerman .Ne banjo ka kabin italiane si dhe dyer dhe dritare.Banesa eshte ne katin perdhes nuk ka hipotek,dhe perkthimi behet i menjehershem me te gjitha dokumentat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim