shitet banesa moderne 81 m2 peje U SHITT FLM

Shitet nga: Eduaro 07 Sht 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Pejë
shitet banesa ne peje e punuar me Standarte evropjane e gatshme per banim ne qeshor vitit 2016 banesa ka dy dhoma gjumi dy Banjo dy ballkona dhe sallon. vequrit e baneses jane.
- Dy Ashensori ne nje koridor
- Dyshemeja me Parket Bungu
- Dritare PVC me profil 80mm, me 3 dihtunga,
- Ngrohje qendrore
- Dyert e hymjes jan te blinduara dhe kunder zjarrit
- Dyert e dhomave jan nga furniri i drurit masiv
- Furnizim me uje si dhe rryma emergjente 24 ore
- Videomonitorim 24 ore i ter objektit
- Menaxhim dhe mirembajtje te kompleksit etj,
- Parking te mbrendshem dhe te jashtem.
jumirepresim vala 045953112 ose viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim