shitet banesa ne pejë me standart Evropian

Shitet nga: laurent 25 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Pejë
Banesa gjindet ne qender te pejes ne lagjen fidanishte te banesat ELSA. Lagjja eshte e bukur dhe e qet per banim, e cila eshte e posa perfunduar.Ka Kete renditje 2 dhoma Gjumi nje dhom te pritjes me trepezari nje kuzhin extra dy banjo dhe koridor ashensor gjermane si dhe dyert dhe dritaret duplost Profil 8cm me 3 dihtunga parket bungu Gjerman i perfunduar, sigurim 24 h dhe Kamera . Qmimi behet me marveshje. Ju mirpresime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim