shitet banesa ne qender të Pejes

Shitet nga: Abaz Zeka 06 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Haxhi Zeka
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Pejë
Shes Banesen në qender të Pejës te Hotel Dugagjini kati i tretë dhe ka këtë përbërje, dhomë dites me kuzhinë,shpajz,dhome gjumi terase , dhe banjo.ka dhe ashensor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim