shitet banesa

Shitet nga: Arif 23 Mar 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Pejë
Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, banjo , koridor dhe ballkon. Dhe gjindemi në katin e 7.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim