AGENCY HOME VIP SHET BANES 60m2 vetem 23mi euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

23 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Pejë
AGENCY HOME VIP SHET BANESEN 60m2 vetem 23mi euro ekstra lir ne menyr urgjente shitet.
Agjencioni jon ka per shitje banesen qe nodhet ne lagjen e stacionit te atobusave mbrapa Procredit banekes mbas greta 1 mbi ordinacen dhembi ne katin e 5 banesa nuk ka lift por ka nje plan nje infrastruktur shum shum te bukur dhe me nje qmim shum shum te volitshem qmimi esht i fix nuk diskutohet
banesa ka ket renditje
2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhin shum madhe
1 banjo
1 shpajz
1 kordidor
11m2 podrum
1 parking
andja ju qe deshironi nje banes te till mos hezitoni na kontaktoni sa me par shitet ne meyr urgjente .
---- KONTAKTI -----
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Ne Imell add enis_be07@hotmail
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim