Objekt (hall)

Shitet nga: Naim Musa 31 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Pejë
Objekti qe shihet ne foto eshte e madhsis 8mx14mx5m naltsi . Ne brendesi nuk ka shtylla eshte e izoluar 10cm eshte trashsija e izolimit . Ka 3 dyr levize ne shina dyert jan te e madhsis 4m x 4.5m . Mund te demontohet dhe muntohet pa problem objekti eshte i punuar ne e tersi prej aluminit dhe eshte prodhim slloven. Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim