Dy Shtepi ne Peje

Shitet nga: feim berisha 01 Qer 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shes dy shtepi ne nji obor me 18 ari truall, ecila ka pishinen dhe veranden qe gjendet ne kapeshnic ne periferi te qytetit 10 min; lerg qendres 1 , njana shtepi asht 2 katrshe e cila ka 4 dhoma 2 koridor dhe nji sallon te madh dhe banjon , kurse shtepija e re ka 3 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin 2 banjo garazh ,zyren per pun dhe podrumin , e cila asht e ndertume me plan evropjan dhe me materjal te klasit te par ,psh, dritaret gjermane ,dyr te bungut ,keramik porcelani ,granit te kuq ,parket bungu ,etjer dhe mund ta shini ne foto ,perndryshe ky asht nji vend qe mund ta ndini veten edhe ne bjeshk edhe ne qytet qe kesi vendi nuk egziston edhe diku tjeter ,damethan 1- shpija vjeter ka 160 metra katror 2, shpija re tri katshe 180 metra katror 3,pishina 80 metra katror4, veranda 80 metra katror e punume krejt ne dru masiv dhe izolim 4,objekti i ndertun ne tulla icili ka mundsi te ndertohet edhe nji shtepi , pere ndryshe ata qe jon te interesum mund ti shohin edhe ne foto , egjith kjo osht pron e shqiptarit me dukumentacion te regullt ,,,,pres blers serioz flm per mir kuptim ,,,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim