Risi Risi-Shtepi prej 200m2 ne Vitomiric te Pejes

Shitet nga: Qaza 17 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia me pronar shqiptar si dhe me dokumentacion te rregullt .Shtepia posedon nje plan me gjithsej 4 dhoma ,2 banjo ,sallon dhe kuzhinë ,2 koridora, si dhe 3 terasa shum te pershtatshme per pushim .Shtepia ka gjithsej 200 m2 ,dhe vlen te ceket se ka 3 plloqa ( kati I.kati II si dhe ajo nder kulem plloqa III),shtepia është e banushme dhe me nje siperfaqe te tokes prej 7 Ari (me posedim te ujit si dhe rrymes),ajo gjendet ne reonin e tretë në vitomiricë me nje largesi nga rruga kryesore prej 250 m
Cmimi shum i arsyshem dhe i volitshem.

Kerkojm bleres serioz, dhe
per informata me te hollsishme na kontaktoni ne numrin e telefonit: 044774423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim