SHITET SHTEPIJA NE QENDER TE QYTETIT NE PEJE 3...

Shitet nga: Labinoti 21 Tet 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepija prej prej 3.50 ari ne lagjen Asllanqeshme ne Peje
Shtepija posedon 3.50 ari trull dhe i rethur koplet
Shtepija posedon uj- rrym-kanalizim- TL -intrnet- kabllovik- ndriqmim publik ne rrug
Shtepija posedon rrug te asfalltur me infrastruktur te plot me ndriqim
Shtepija posedon 1 katshe me 120m2 4 dhoma podrum dhe nje bashqe oborr

Shtepija posedon dukumetacjon te kopletur pron shqiptare me perkethim te me nje hershem .
Shtepija ka afer marketin Greta 2 vetem 3 min shkolen vetm 4 min dhe nga qendra e qytetit vetm 7 min qytetit vetm 500m larg esht ne nje pozicjon fenomenla per banim ne nje lagje me infrastruktur te kompletur dhe nje lagje qe ja kan lakmi shum lagje te qytetit
andaj deshironi nje shtepi afer qyetit afer gjdo gjeje qe keni nevoj nje shtepi me 3.50 ari. Ju mir presim ne tel VIBER+37744565056 QMIMI 70.000 I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim