Shtepija Afer Korporates DUKAGJINI

Shitet nga: Fatos Shala 19 Mar 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtëpia në Shitje
Shitet shtëpia dy katëshe me nënkulm.
Kati i parë i shtëpisë posedon sallon të madh më kuzhinë bashkë, dy dhoma, banjo dhe koridor.
Kati i dytë i ka katër dhoma gjumi, banjo dhe koridor.
Kjo shtëpi është në një vend shumë të mirë për jetesë dhe ka komoditet të lartë.
Ka edhe pjesën nënkulm që nuk është e rregulluar por që ka mundësi për t’i nxjerrë disa dhoma.
Po ashtu kjo pronë ka edhe 5.46 ari truall dhe një bashqe të bukur për qetësim dhe relaksim.

Pronari i posedon të gjitha dokumentet dhe nuk është problem për bartje të trashëgimisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim