2 shtepi ne DARDANIA 3

Shitet nga: Egzon 21 Shk 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes 2 shtepija ne DARDANIA 3 (Katuni Orosh te Marketi) 5 km prej Peje

Shtepija e lulz i ka 2 dhoma fjetes, saloni, kushina dhe bagno (100 mq) + Garage e vogel

Shtepija e barl osht me restauru ose me prish krejt.

Total: Toka 600 m2


TELEFON: 0041 76 733 71 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim