21.54 Ari Truall ne Rrugen Pejë-Prishtin ne Km 3

Shitet nga: Bashkim Pergjegjaj 09 Krr 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 3 Shtepia me 21.54 Ari Truall ne dalje te Pejës 3km
Ka vend hapesir para dhe pas pllacit ne shfrytezim jashta 21.54 ari truall
Pllaci gjendet perkatesisht Afer Al Petrol Magjistralja Pejë-Prishtinë

Pllaci ka 50m ball nga rruga magjistrale Pejë - Prishtinë ..
Si dhe pjesa anesore e Truallit 80m Asfalt

3 shtepiat
Shpija 1 - 174 m/2 + Garazha me hyrje nga rruga anesore..
Shpija 2 - 110 m/2 ...
Shpija 3 - 88 m/2


3 Shtepit Jan Te Banueshmee ...
Posedojn ; Kanalizim,ujsjellës,internet

Qmimi Sipas Marrveshjes ..
Pron Shqiptari
Perkthimi i menjehershem
.
Per me shum hollesira na kontaktoni ne numrat e telefonit
+386 49 147 430
+381 64 452 1 431 / viber
+377 44 251 466


Mund te vini dhe te shifni vet Vendin nga afer ...

Ju Mirpresim ...


tag dd aster astra golf 2 3 4 5 mercedes ,.. 190 220 140 160 170 vektra .. .... vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 ...mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520
Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire ...xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADE8T, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, LCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, ..TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEEP, ORA, SPORT, SELEKTRONIK, LG, SAMSUNG GALAXY NOTE, SAMSU..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim