3 Lokale Afariste nga 40 m2,dhe 2 banesa nga 120..

Shitet nga: Shefqet 01 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Ne qendër te Pejës 200 m. nga Stacioni i policisë shitën:
- Shiten 2 banesa nga 120 m2 te banushme ne kati I-parë dhe katin e II-të ne qendër të Pejës,
- Shitën 3 Lokale Afariste nga 40 m2 ne qender te Pejes ne nji objekt me banesat,200 metra nga Stacioni
i Policisë ne Pejë.
- mundesi edhe ndrrimi,me lokale afariste,ndertim te perbashket,vetiak me kompenzime.
- Shiten vetem komplet te gjitha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim