4 ari e gjys

Shitet nga: sahadete juniku 14 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
shtepia ne shitje
shtepia gjendet perball kulles pashes afer tregut te bylmetit .shtepia ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhina .shpajzi. banjo dhe koridor per hollesira mund te kontaktoni ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim