AGENCY HOME VIP KRYN DEKORIME PARQEVE KOPSHTEVE .

Shitet nga: AGENCY HOE VP 21 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: pej 049699964
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
- R I S I- R I S I - Agjencioni per patundshmeri HOME v.i.p-a perpos qe mirret me shit dhe blerjen e pronave dhe ndertim projektim dizajnime te ndryshme tash e tutje RISI ne Kosov dhe mal te zi do te mirret dhe punime te ndryshme si psh,,stampime me stampa gome ,letre ,gome+resina,antike nga betoni sprucato, resina dhe suvatim i stampuar qe dot thot bejm rregullimin e oborreve veshjen e mureve te ndryshem si te shtepijave rrethojave te ndryhsme lokaleve banesave shkallve stubave bazenave garazhdave etj etj per te gjith ju qe kerkoni te dini me shume rreth punimebve tona dhe kerkoni te beni dicka te tille na kontaktoni
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona
Adresat elektronike tona ne Facebook
Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim