AGENCY HOME VIP 6.5ari dhe shtepi 50mi Euro

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: PEJ TE GJEMAJL KADA
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP
KA NE SHITE SHTEPIN E VJETER ME 6 ARI TROLL NE LAGJEN E GJEMAJL KADES NE NJE POZICJON SHUM MIR QE KA MI 4 RRUG DHE ESHT GJDO RRUG E SHTRUR ME KUBEZA DHE PLLACI KA UJ KANALIZIM RRYM TL dhe GJDO GJE ESHT E KOMPLETUR PER PERKTHIM TE MENJEHERSHEM DUKUMTACIONI I REGULLT QMIMI SHUM I ARSYSHEM E SHUM I VOLITSHEM VETEM 55 mi ERO
JU LUTEM TE NA KOMUNIKONI SA ME PAR NE NR TON 0038649699964 tango apo viber.. apo N e facebook Inmobile Ornela gashi apo direkt ju mirpresim sa me par ..
NA KONTAKTONI NE NR TEL 0038649699964 TANGO APO VIBER
— në lagjen Xhemail Kada

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim