AGENCY HOME VIP SHET 13ari Te Shkolla Xhemj.kada

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: PEJ TE SHKOLLA XHEMAJL KADA
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI HOME VIP
kemi ne shitje ne lagjen GJEMAJ KADA 13 ari trolli me shtepi ME LEJE NDERTIMI DERI NE 13 . KAT .nodhet kapur me muret e shkolles se gjemajil kades esht ne rrugen krysore te lagjes esht me te gjitha kushtet per banim ka uj . rrym kanalizim tv kabllo tlefon etj etj ne shum vend te peshtatshe e ne nej pozecion shum mir per shum verimtari si per banim si per ndertim te lart si per shum biznese andaj na
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim