AGENCY HOME VIP SHET 4 ari me shtepi ne pej

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: pej te xhemajl kada
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -AGENCY HOME VIP
Ka per shitje nje shtepi me 3.5 Ari vend
Shtepija- pllaci nodhet te kompinatit ne pej
keto i quajn banesat e kombinatit andja kjo shtepi apo banes ka te ndertuar nje shtepi kuzhin vere dhe nje garazhd ku dhe ka nje pjes mir te oboorit - Bashqe Andaj ju qe deshironi ta keni ne posedim ket pron mos hezitoni
VETEM 40 MI EURO KOMPLET .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim