AGENCY HOME VIP SHET 5ari ne BANJE TE PEJES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: BANJA E PEJES NE QENDER ruges per XHAMI
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Agjencioni per patundshmeri HOME VIP ka per shitje palcin prej 5 ari ne banje te pejes
Pllaci nodhet larg nga qendra veq 2 min dhe vetm 500 m larg nga qendra e BANJES esht ne drejtim te rruges per ne ORROBERD kokretisht vetem 50m larg nga xhamija
Pllaci ka infrastruktur te plot.
pllaci ka leje ndertimi
pllaci ka uj
pllaci ka rrym
pllaci ka tl fix
palci ka kanalizim
pllaci ka fetyr ballore ne rrug ne asfalt mbi 20m
pllaci ka - Kabllovik -intrent
pllaci nodhet ne nje pozit shum te mir per jetes ne nje qetsi shum madhe nje lagje shum mir
andaj deshironi te keni nje pllac prej 5 ari ne banje te pejes mos hezitoni .

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim