AGENCY HOME VIP SHET SHPI 300m2 dhe 6 ari ne BANJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Banja e pejes te ambullanta
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Agency home VIP shet shtepi.me 6 ari - 300m2 Komplet e mobiluar 3 kat banim ne Banje te pejës Shtepia mund te shndrrohet dhe ne Motel.apo per shum Biznese tjera shtepija nodhet ne rrugen e Ambulances apo per ne motel per Kosova park . ne rrug krysore.
Shtepija ka ket renditje .
Shtepija posedon 6 ari troll
Shtepija esht mbi 300m2
Shtepija posedon nje shtepi { Kuzhin te veres} .
Shtepija posedon Garazhd .
Shtepija posedon Ngrorje Qendrore.
Kati i PAR posedon.
Nje Kuzhin
Nje Sallon .
Nje dhom
dhe dhomen per Nxemje qendrore .
Kati i DYT. posedon .
Nje sallon
Nje Kuzhin
Dy koridora
Nje Banjo
Dy Ballkona
Kati i TRET.
Kater dhoma te Gjumit
Nje Banjo
Dy Ballkona
Perkthimi i me nje hershem dukumetacjoni i kompletuar dhe proceduara e perkthimit mund te behet per 15min. andaj ju qe deshironi nje shtepi me mbi 300m2 dhe me 6 ari troll ta keni per Banim apo per ndoj biznes mos hezitoni na
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebook https://www.facebook.com/ornela.gashi.5811
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
Per te par me shum rreth nesh shikoni Faqen ton ne www.
http://inmobile-agency-home-vip.simplesite.com/
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim