AGENCY-HOME-VIP SHET SHTEPIN me 4ari ne DARDANI ..

Shitet nga: AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-VIP-a 06 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP- a
ka ne posedim shet shtepin prej 4 ari ne lagjen dardani 1
Shtepija posedon -4-ari trull dhe i rethur koplet
Shtepija posedon uj- rrym-kanalizim- TL -intrnet- kabllovik- ndriqmim publik ne rrug
Shtepija posedon rrug te asfalltur me infrastruktur te plot 12m me ndriqim
Shtepija posedon 2 kat kompletur dhe nje bashqe oborr fenomenla
Shtepija posedon te ndertur nje garazhd per vetur
Shtepija posedon dukumetacjon te kopletur pron shqiptare me perkethim te me nje hershem .
Shtepija ka afer marketin vetem 3 min shkolen vetm 4 min dhe nga qendra e qytetit vetm 7 min stadjumin e qytetit vetm 500m larg esht ne nje pozicjon fenomenla per banim ne nje lagje me infrastruktur te komletur dhe njelagje qe ja kan lakmi shum lagje te qytetit
anadaj deshironi nje shtepi afer qyetit afer gjdo gjeje qe keni nevoj nje shtepi me 4 ari vend nje shtepi qe me njeher te banoni ne te urdheroni dhe binduni vet ju presim ne zyret tona

-Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim