AGENCY HOME VIP shet 4ari DELTA MARKET TE RRETHi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 14:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: PEJ TE DELTAM MARKETI TE RREHI
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI -HOME-V.I.P-a ka ne shitje 4ari ne lagjen afer stacionit te atubusave pas marketit greta-1 apo kokretisht pas dyqanit te DARDANET - 4 ari troll me nje shtepi ku me par ka qen kaffea vidovdan me nje qmim shum te volitshem dhe ne nje lagje shum te mir me nenjher pas banesave andaj na kontaktoni sa ma pare
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim