AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a SHET NE BUKURESHT MAHAL..

Shitet nga: AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a SHET NE BUKURESHT MAHALL PEJ 3 ARI 27 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Komuna: Pejë
SHITEN NE BUKURESHT MAHALL 3 ARI TROLL NE NJE LAGJE SHUM TE PREFERUR NGA TE GJITH ANDAJ JU MIRPRESIM TROLLI ESHT I PERSHTATSHMEM PER SHUM VEPRIMTARI BIZNISORE APO DHE PER JETES NE NJE LAGJE FENOMENALE PER BANIM .


NA KONTAKTONI NE NR TEL 0038649699964 TANGO APO VIBER

PER TE PAR ME SHUM LIDHUR ME AGJENCIONIN TON shenoni ne FAQEN E MERRJEP
---Q FAR KERKONI ?--- DHE PO NE AT KATROR SHENONI VETEM ( HOME VIP )
DHE SHTYP KREKO DO TJU SHFAQEN TE GJITHA GJERAT QE POSEDOJM NE AGJENCIONI HOME VIP ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim