HARTINA-Bejme prodhimin e shtepive nga druri

Shitet nga: HARTINA 21 Shk 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Tani ndermarrja jone kryesisht mirret me prodhimin e objekteve (shtepive,restauranteve,verandave,vilave etc.,)nga druri.

- Kompania me prodhimet e saja vendore dhe cilesore krahas konsumit vendor ka arritur qe prodhimet e veta ti eksportoi edhe ne vendet evropiane si Itali,France,Gjermani,Greqi si dhe me perfaqesuesin e saj ekskluziv ne Shqiperia Ardeno Sh.P.K Mobilime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim