Ipet depoja me qirra ne lagjan fidanishte

Shitet nga: privat 28 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
ipet depoja me qira ne lagjen fidanishte depoja eshte ne gjendje shum funksjonale dhe ka infrastruktur te mire info VIBER+37744125 448
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim