KVARTI I KARIQVE rugica perball mobileris QARI

Shitet nga: BUJAR 21 Krr 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
PLACI I KA 3.16ari me gjithë shtepi,dokumentacioni ne regull, pron e imja.
shtepija I ka 265 metra katror te shfrytzuar e rregulluar komplet,E RE.BANUSHME PREJ 2011 DHE E MOBILUAR.

1.KATI PAR I KA SALLON,BANJO,DHOM NDEJES,TERPEZARI ME MINI KUZHIN,SHPAJS DHE KOMPLET KUZHINEN E CILA KA HYRJE PREJ JASHTIT(pas shpis) dhe prej mbrendshmit,BALLKON.

2.KATI DYT I KA KATER DHOMA GJUMI, BANJO,BALLKON.

3. qmimi eshte I VOLITSHEM per blers serioz dhe per kushtete e pageses mund te bisedojm.
KVARTI ESHTE I REGULLUAR TERSISHT(PARK) DHE I MBYDHUR ,RUGA KRYESORE EHTE 20mLARG. JANË VETEM 9 SHTEPI TE GJITHA TE REGULLUARA ,KVART IDEAL PER JETES ,QENDRA ESHTE 2.200M LARG SHTEPIS,
RUGA ESHTE BAL PER BAL SALONIT QARIT APO PERFUNDI AL-PETROLLIT TE BERDYNAJT ,apo PERFUNDI ESKIMOS.MUND TE LAJMROHENI NE ORET E PASDITES NGA ORA 17:00h.
QMIMI I VOLITSHEM.120.000EURO mund te negocijohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim