Lëshoj katë të shtëpisë me qera në Prishtina

Shitet nga: Agimi 25 Qer 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Jap me qera katin e pare te shtepise, me hyrje te veqant, ne Prishtine , ne Rr. “Xhavit Ahmeti “ Nr. 6. Shtepia gjendet perballe Toukbaqes dhe ka: dy dhoma dhe kuzhine, Koridor , Banjo , Uje 24 ore pa nderprer. Oferta vlene vetem per familjar.
Shtepia posedon edhe garazhe. Vende shum i qete.
Te interesuarit mund ti shfrytezojne dy kat te shtepise (5 dhoma , dy kuzhina,dy banjo).


Tel: 044/65 99 95 & 049 455 722

Viber: 0037744182313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim