Lokalet me shtepi

Shitet nga: Agim 27 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes lokalet dhe shtepin ne qender te pejes afer gjykates, perball soliterit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim