Objekt Afarist Market Restaurant

Shitet nga: LULZIM SHOSHI 15 Nën 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: BANJA E PEJES
Sipërfaqe: 830 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Pejë
SHITET OBJEKTI AFARIST
I CILI GJENDET NE HYRJE TE BANJES SE PEJES
OBJEKTI POSEDON
600 m2 LOKAL PER AFARIZEM ,MARKET ,RESTAURANT, DHE PJESA PER BANIM 230 m2
KOMPLET 830m2

QMIMI I VOLITSHEM
045282828

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim