Objekti i drurit ne Peje

Shitet nga: flamur 20 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shitet objekti i drurit me inventar dhe pa inventar objekti ka 400 m2 komplet dru ......pres bleres serioz ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim