Rugove- Boge

Shitet nga: Rugove -Boge 24 Krr 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia 2 kateshe ne fshatin Boge te Rugoves, shtepia ka gjithsej rreth 120 m2 eshte e ndertuar ne vitin 2008/ 09. Ne katin e I eshte salloni se bashku me kuzhine dhe nje banjo rreth 60 m2 dhe ne katin e dyte jane 3 dhoma gjumi dhe nje banjo poashtu rreth 60 m2.

Uji eshte prej burimit dhe nuk ndalet 24 h, qasje me veture deri te shtepia edhe gjate dimrit, perkthimi mund te behet menjehere ngase eshte ne emer timin.
Cmimi i volitshem


Shtepia gjindet afer qendres skijimit rreth 100 m larg.

Cimimi i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim