SHITEN 2 SHTEPITE CMIMI I VOLITSHEM

Shitet nga: Toni 15 Jan 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë

***Shiten shtëpit në qender të qytetit të Pejës***Shtëpit gjenden rrugës per te Fitness Peja ****Nje lagje e qete dhe tani shum e urbanizuar*****Krejtesisht e mbuluar me ndriqim dhe hapsire e gjere e shtruar me kocka***Shtepit kan 450m2***Posedojn obor te kultivuar me lule dhe bari e shemshira shumevjeqare gjithashtu ka edhe bashqe te mjaftueshme per mbjellje te frutave dhe perimeve te ndryshme***Shtepit kan Podrumin qe kan hyrje nga jasht dhe brenda shtepise***Shtepit perbehet prej 3 plloqave dhe jan te ndertuara me tulla material shum i forte , gjithashtu ka izolim , fasad dhe oxhak ne te dy katet e shtepise***Kati i 1 perbehet nga salloni 12m gat me 4 m gjon ,kuzhines ,koridor dhe banjo.****Kati i 2 perbehet prej 4 dhomave te fjetjes me nga 40m2 per cdo dhome.***Dhe tavani i cili posedon plloq qe nenkupton ndertimin e katit te 3.***Për detaje të metutjeshme***Nr kontaktues*** +38649333651***
**Gjithsejt Truall 4.5 Ari vend***
***Cmimi per 2 shtepite 180000mij euro***
***Cmimi per 1 shtepi 90000mij euro***
***Mirepresim bleres serioz***
***Ju Falaminderit***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim