SHITEN SHTEPITE NE QENDER CMIMI I VOLITSHEM

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje dy shtepi ne qender te Pejes. Njera shtepi ka : Bodrumin i gatshem te perdoret per depo ose per gjera shtepiake ,Ne Katin e 1 Sallon 12 metra gat , gjithashtu ne katin e 1 ka banjo dhe korridori i gjer . Ne katin e 2 ka 4 dhoma gjumi te gjitha me madhesi te madhe . Dhe kati i 3 tavani . Edhe shtepia e 2 ka keto permasa te njejta . Te dy shtepite kan 450m2 dhe jan ne qender te qytetit vetem 5 minuta korza (qendra e qytetit) . Shtepite gjenden rruges per interex afer banesave te reja perkasisht tek FITNES LIVE PEJA . Cmimi i shtepive eshte 180.000 euro per te 2jat , Ndersa vetem 90.000 mij euro . Shtepite kan obor per parkimin e veturave deri ne 10 makina . dhe bashqen me pamje relaksuese me permasa te medha . Gjithashtu ka ndriqim dhe asfaltim (kocka) e gjithe rrethina e shtepive. Cmimi eshte tejet i volitshem

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111 ose erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim