SHITEN TROJET

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELITA -M 13 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: vitomiricë
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Pejë
shiten trojet në Vitomiricë, trojet janë të parcelizuara me sipërfaqe prej 5 dhe 10 ari, trojet kanë infrastrukturen - rrymen dhe ujin, dokumentacioni i rregullt 1/1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim