SHITET DHE IPET VIKENDICA ME QIRA

Shitet nga: VIKENDIC 28 Krr 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHES DHE JAP VIKENDICEN ME QIRA,KA 4 DHOMA 70 m²,KATI I PAR KA SALLONIN, KUZHINEN DHE BANJON,KATI I DYTE KA DY DHOMA TE GJUMIT,DHE BALLKONIN,VENID KA 5 ARI,EDHE ESHTE I RRETHUAR,KA DY HYRJE ETJ....PERINFORMATA ME TE HOLESISHME KONTAKTONI NE TEL 044-221-240 OSE 049-55-44-88
VIKENDICA GJINDEN NE RUGOV ,KUQISHT,AFER RESTORANTIT MULLIRI
MOS DERGONI MESAZHE NE EMAIL SE NUK I SHIKOJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim