SHITET SHTËPIA NË QENDER PEJË

Shitet nga: T0NI 23 Qer 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 225 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
***Shitet shtëpia në qender të qytetit të Pejës***Shtëpia gjendet rrugës per te Fitness Peja ******Nje lagje e qete dhe tani shum e urbanizuar*****Krejtesisht e mbuluar me ndriqim dhe hapsire e gjere e shtruar me kocka***Shtepia ka 225m2***Posedon obor te kultivuar me lule dhe bari e shemshira shumevjeqare gjithashtu ka edhe bashqe te mjaftueshme per mbjellje te frutave dhe perimeve te ndryshme***Shtepia ka Podrumin qe ka hyrje nga jasht dhe brenda shtepise***Shtepia perbehet prej 3 plloqave dhe eshte e ndertuar me tulla material shum i forte , gjithashtu ka izolim , fasad dhe oxhak ne te dy katet e shtepise***Kati i 1 perbehet nga salloni 12m gat me 4 m gjon ,kuzhines ,koridor dhe banjo.****Kati i 2 perbehet prej 4 dhomave te fjetjes me nga 40m2 per cdo dhome.***Dhe tavani i cili posedon plloq qe nenkupton ndertimin e katit te 3.***Për detaje të metutjeshme***Nr kontaktues*** +38649333651 & Viber ***
**Gjithsejt Truall 2.25 Ari**
***Cmimi 90mij euro pak i diskutueshem***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim