SHITET SHTEPIA NE DARDANI

Shitet nga: Lasi 30 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Pejë
NE SHITJE SHTEPIA NE LAGJEN DARDANIA PEJE , SHTEPIA KA 6.5 ARI VEND , ESHTE 2 KAT , KA 280 METRA KATROR NGA JASHT NUK KA FASAD POR NGA BRENDA ESHTE E RREGULLUAR ME UJE , RRYM DHE E LYER , KATI PAR SALLON , BANJO , KATI I DYTE 5 DHOMA TE FJETJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim