SHITET SHTEPIA prej 240 m2 ne Peje -

Shitet nga: A. M. 12 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet shtepija ne Vitomiric. Shtepija eshte ne rrug kryesore Peje-Mitrovic, 500 metra nga rethi i shkolles ekonomike Ali Hadr, ne anen e majte, (te antena e Vales). Shtepija eshte dykateshe (hyrja e domas per katin e dyt nga jasht). Stepija e ka 8 dhoma dhe 2 banjo, dhe eshte ne toke prej 10 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim