SHITET SHTEPIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELITA -M 24 Maj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: lagja Fidanishte
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Pejë
shtëpia është ndertim i ri, gjendet ne lagjen Fidanishte - afer ambullantes, ka sipërfaqe prej 3.5 ari, shtëpia posedon podrumin - me garazhë, përdhesen - sallonin me kuzhinë 1 banjo me wc, dhe 1 ballkon, kati I-rë ka tri dhoma fjetje dhe 1 banjo +2 ballkona, kati II-të, ka dy dhoma fjetje, 1 banjo me wc dhe 1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim