SHITET SHTEPIJA AFER KORPORATES DUKAGJINI

Shitet nga: Fatos 24 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Pejë
Shtëpia në Shitje Shitet shtëpia dy katëshe me nënkulm. Kati i parë i shtëpisë posedon sallon të madh më kuzhinë bashkë, dy dhoma, banjo dhe koridor. Kati i dytë i ka katër dhoma gjumi, banjo dhe koridor. Kjo shtëpi është në një vend shumë të mirë për jetesë dhe ka komoditet të lartë. Ka edhe pjesën nënkulm që nuk është e rregulluar por që ka mundësi për t’i nxjerrë disa dhoma. Po ashtu kjo pronë ka edhe 5.46 ari truall dhe një bashqe të bukur për qetësim dhe relaksim. Pronari i posedon të gjitha dokumentet dhe nuk është problem për bartje të trashëgimisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim