SHTËPI 4 katëshe --ME 7.59 ARI TRUALL NE RRUG KR..

Shitet nga: fushë kosovë 20 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHITET SHTEPIA ME 7.59 ARI TRUALL NE FUSH KOSOV NE RRUG KRYESORE AFER KOMUNES FUSH KOSOVES SHTEPIA KA 639 METRA KATROR ESHTE ME 2 HYMJE TE VEQANTA KATI I PAR 2 LOKALE KATI I 2 DHE KATI I 3 PER BANIM PRA ME 2 HYMJE DHE KATI I 4 ESHTE SALLONI OSE FAKTIKISHT AJO PO I BJEN NE SECILEN HYMJE KATI I 2 DHE I 3 PO I BIE SIKUR ME QEN NGA 1 BANES PRA GJITHSEJ 4 BANESA DHE SALLONI NALT PARKETIN E KA TE RI SHTEPIA TE KLASES 1 SLLOVEN PARKETI I RI, UJE KA 24 ORE PO ASHTU EDHE GARAZHA SHUM E MIR DHE KA VEND PER 4 VETURA TE VOGLA OSE PER 3 VETURA ME TE MDHAJA PRA SHTEPIA ESHTE SHUM E FAVORSHME DHE ME NJE PAMJE SHUM TE BUKUR SI NGA JASHT ASHTU EDHE NGA BRENDA, VETEM PRESIM BLERES SERIOZ.
VËMENDJE ----- SHTËPIA E KA BAZAMENTIN EDHE PER 4 KATE TE TJERA PER TA NGRITUR LART PRA 8 KATESHE E KA TE VERTETUAR EDHE NE FLET POSEDUESE DHE DOKUMENTACIONI ESHTE GJITHQKA NE RREGULL VETEM KUSHDO QE E KA KYSMET MBETET VETEM PER TE IA KTHYER MBI EMRIN E ATI PERSONI ME TE CILIN KONTRAKTOJM.SMS MOS DERGONI Mundsisht se si kthej FLM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim