SHTËPI ME QERA NË PEJË

Shitet nga: Halil Berisha 12 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtepia gjendet ne rrugen "Zhuj Selmani " NR:45.
Ka 2 dhoma , kuzhinen , banjon dhe koridorin ...


TEL:
044-792-719
OSE
049-101-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim