SHTËPI ME QERA NE PEJE

Shitet nga: Halil Berisha 05 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shtëpia është e mobiluar ... Ka dy dhoma , kuzhinën , koridorin dhe banjon...Gjendet ne RR:Zhuj Selmani NR:45...

TEL:
044-792-719
049-101-520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim