SHTEPI MODERNE E BANUSHME

Shitet nga: Kenn 04 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHITET SHTEPIA E BANUSHME ME 8 ARI E KOMPLETUAR ME PAISJE, E RRETHUAR MIR DYER DHE DRITARE TE PLASTIKES MODERNE.
ME SHUM INFORMATA NE NR TELF.
PER ME SHUM FLASIN FOTOT E SHTEPISE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim