SHTEPI AFARISTO BANESORE PEJE FIDANISHTE

Shitet nga: privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
SHTEPIA GJINDETE AFER ABULANTES NE LAGJEN FIDANISHTE GJITHSEJ KA SALLON DHE KUZHIN DHE 8 DHOMA GJUMI DHE DY BANJO DHE GARAZHEN PER VETUR DHE AFER SHTEPIS KA EDHE DEPON ME 150 METRA KATROR PO ASHTU EDHE FABRIKEN AFER SHTEPIS KU SHIHET NE FOTO FABRIKA KA 500 METRA KATROR DHE DYQANIN NE SHTEPI
ASHTU NE KUADER TE SHTEPIS TE DY DEPOT JANE ne qira dhenje QMIM SHUM VOLITSHEM munshit bejm ndrim me banes

TEL VIBER 37744125448.ipko. 049326 288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim